 Головна

Обличчя Студії

Випускники

Заняття

Події

Бібліотека

"XIX" Digest
 ~ Каталог танців ~
 Галерея
 Форум
 FaceBook
 Instagram
 YouTube
 Костюмерна
  Контакт:Оксана: (Літеня) +380 50 5751002
Юлія: (Мінако) +380 93 1512280
  | Вальси : Австралійський вальс 
Варіанти назви: Swing waltz, Аustralian swing waltz, Свінг вальс
Танець належить до: 1939
Цей танець є одним з найпопулярніших “сіквенсів” того часу. У Сіднеї 1939 року Джек Кеннеді, професійний вчитель танців, створив його у стилі (new vogue), хоча на сьогодні він вже став старовинним. Пізніше змін до танцю привніс учитель танців Альберт Боал, який додав у нього рух “swing” - коливання і представив 1960 року у Мельбурні як соціальний танець. Постановка набуває великої популярності та згодом її танцюють і в інших районах країни, звідси ж і походження назви “Австралійський вальс”.
Відео 1 Відео 2
Схема танцю:
Україномовна схема: Вихідне положення: відкрита пара, обличчям по л.т.
Частина 1
1-2 всі з зовнішньої ніг 3 кроки вперед, на 4 - внутрішня нога виноситься у 2 повітряну позицію 3-4 з внутрішньої ноги 3 кроки назад і довернутись обличчям до партнера 5-6 соло оберт, подати руки у “човник” 7-8 два гліссади по л.т. 9-10 два гліссади проти л.т. 11 розкриття по л.т. 12-13 зміна місць у парі: К піднімає праву руку і обходить Д півколом за г.с., Д провертається під рукою К проти г.с. (пара стоїть обличчями проти х.т.) 14-15 знову зміна місць у парі (так само), закінчити обличчями по х.т. 16 закритись у “човник”
Частина 2
1-2 крок по л.т.зовнішніми ногами, мах по х.т. внутрішніми, так само проти х.т. 3-4 неповний соло оберт (тримаючись за внутрішні руки) 5 крок назад з зовнішньої ноги 6 крок уперед з внутрішньої, довернутись обличчям до партнера, взяти руки “човником” 7-8 повторити 1-2 9-10 оберт Д під рукою по х.т. (К правою, Д - лівою), 11-12 оберт Д під рукою проти х.т., закритись у вальсову позицію 13-16 вальс (або вальс+прогресія)
Русскоязычная схема
 Pas glissé: Ковзаючий крок.
Вихідне положення - будь-яка закрита позиція;
Затакт: піднятися на півпальці
«раз» не відриваючи носок від підлоги права нога ковзаючи виводиться у IV позицію вперед, плавно опускається на повну стопу, при цьому на неї переноситься вага тіла. Наступне glissé робиться з лівої ноги:
«і» - єдиним рухом ліва нога не відриваючи носок від підлоги підтягається, обидві ноги піднімаються на півпальці, ліва нога не затримуючись продовжує рух,
«раз» - ліва нога робить па як права в попередньому кроці.
Аналогічно вбік.
Соло: вальсовий поворот одне від одного на два такти: Д через праве плече (робить повний правий поворот), К - через ліве (повний лівий поворот).
Другий варіант соло:
Перед "соло" партнери стоять боком по линії танцю. На першому такті вони роблять вальсовий крок вперед (дама - з правої, кавалер - з лівої) з доворотом на 90°, і на кінець такту опиняються обличчям по лінії танцю. На другому такті вони продовжують вальсове обертання, довертаючись за один вальсовий крок на 270° і опиняючись обличчям одне до одного.
Хореограф: Джек Кенеді, Річард Пауерс
Автор опису: Корженевська Юлія
Ступінь реконструкції: Повна реконструкція
| 
Каталог танців
Вальси  Польки Ранні контрданси Контраданси Довгого ХІХ Контраданси США Вальсові контраданси Кадрилі Лендлери Мазурки Шотландські контрданси Ірландські танці Танці бароко Інші народні танці Інші бальні танці Скотіши

Всі Вальси  Corona Valse Cross-Step Waltz Mixer Giovani Viennese Heimats Kinder Hesitation Waltz Imperial Waltz Le Onde (Хвиля) Lucian's Waltz Rose d'Autunno Rynka Spanish waltz The Veleta waltz Traviata Valzer di Elena Vespri Siciliani Іспанський вальс в колі Австралійський вальс Вальс Alliance Вальс «Нежность» Вальс Дзвіночок Вальс Людовіка XV Вальс Св.Бернара Вальс Фламмен Вальс “Акварель” Вальс “Полум’я свічки” Ветер с гор Волна Життя художника Карусель дам Міньон Прогулка Фигурный вальс Хогвартский вальс Южная роза

|