Постаті:
Славік (Бенедикт)
Славик, провизор по профессии, хотел бы сделать всех счастливыми – хотя бы в своем маленьком мире, а также везде успеть – а то как же без него? И вот танцы уже не проходят без его участия. После не самых веселых первых проб в холодном школьном спортзале, а также нескольких лет занятий капоэйрой и боксом, Славик добрался до нашей Студии...
Читати далі
 Форум 
   


~ Головна ~

Обличчя Студії

Випускники

Заняття

Події

Бібліотека

"XIX" Digest

Каталог танців

Галерея

Форум

FaceBook

Instagram

YouTube

Костюмерна

Контакт:
Оксана:
(Літеня)
+380 50 5751002

Юлія:
(Мінако)
+380 93 1512280

Тетяна:
+380 63 2034817
Початок Відповісти Статистика Пошук Опитування   Користувачі
Зараз на сайті:
Гостей - 2; Зареєстрованих - 0

Найбільша кількість відвідувачів: 11
[22 Лют 2024 21:39:58]:Гостей - 11 / Зареєстрованих - 0
Форум olddance.org Балачка
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 12 . 13 . >>

Подяки-2

Автор Повідомлення
Trinn

Дата 12 Жовт 2015 11:20:47

Віллі, 99% зробили дівчата, а я до того зробив жахливий провтик, так що мені не потрібна незаслужана слава.


Посольство Террон, маленька ініціативна група :)
Ester

Дата 12 Жовт 2015 17:50:10 Виправив: Ester

Спасибо всем, кто пришёл на Вечер Вальсов "Sweets' Fall" Всем, кто поддержал и по-своему обыгрывал нашу "сладкую" атмосферу, спасибо приехавшим издалека гостям. Спасибо за танцы, участие, чудесные, интересные образы и костюмы, за то, что вы прониклись темой.

Спасибо всем, кто принимал участие в подготовке!
За консультации, советы, практическую помощь, подготовку танцев на занятиях, помощь с музыкой к схемникам - Минако, Яскру, Фьялару, Оксанке, Тонку, Тане. Отдельные спасибы Оксанке - за то, что взяла на себя конкурс и помощь с котильонами, а также за то, что поверила в мои возможности, Яскру за помощь с залом, Фьялару - за тех.поддержку на фб и вконтакте, а ещё за то, что очень выручил на самом Вечере, Тонку за помощь со схемами, Тане - за проговаривание схем на Вечере, Свесту - за работу с аппаратурой, Андрею - за микрофон, Вере - за интересную задумку в составе украшательной программы Вечера, Ирусе - за то, что у меня было что надеть на Вечер, а ещё - тем участникам, которые помогали с декором зала, а особенно тем, кто помог после убрать зал (вот за это вообще огромное спасибо).

А в конце я оставляю место для самого большого, громкого и яркого спасибо своей "десант-группе", двум людям, которые вытянули на себе огромный кусок работы, и которые фактически были моими правой и левой рукой, а лучше сказать - правым и левым крылом (кто каким именно, думаю, разберутся сами)) - Рише и Веронике! Всей той красотой, украшениями, что вы видели на Вечере, он обязан Рише, а ещё её авторства наша афиша. А Веронике Вечер обязан половиной схемной программы и котильонами. И ещё, на самом деле, было очень-очень много разных дел и деталей, которые уже все и не упомнишь, да и не разделишь между всеми как-то отдельно, вне общей команды. Просто без этих людей ничего бы не было, я серьёзно.

Также отдельным пунктом я бы поблагодарила людей, которые каким-либо образом оказывали и моральную поддержку, переживали за меня, что-то советовали, проявляли участие, предлагали помощь и т.д.

И ещё спасибо тем нескольким стойким кавалерам, которые, преодолевая сопротивление, пытались напомнить мне, что я не только главорг, но и дама)) Надеюсь, меня простят те, кому мне пришлось отказать, - уверена, ребята понимают, что это произошло по объективным причинам.

В целом, я рада, что многим понравилось. Значит, план удался, а это главное.
Daeven

Дата 12 Жовт 2015 18:01:40

Спасибо организаторам и участникам за замечательный вечер
Ейден

Дата 12 Жовт 2015 20:58:40

Хочу сказать большое спасибо за великолепный вечер!
Давно в жизни я не испытывал такого удовольствия.
Искусство - часть моей жизни, а танцы - тоже искусство.
Буду ждать ещё подобных мероприятий.
Комфортный зал, интересные танцы, красивые костюмы.
Всё было прекрасно! ))
Спасибо Вам, дамы, что охотно шли танцевать с нами, кавалерами.
Спасибо Рии Куцак за деталь для костюма и помощь в подготовке танцев и самое главное, спасибо Анастасии и всем остальным организаторам за прекрасное мероприятие.


 "Не бійся, що не вийде. Бійся, що не спробуєш."

(С) Макс Фарй та Майкл Джордан
Anny_Rua

Дата 13 Жовт 2015 10:46:57

спасибо организаторам и участникам за танцы и атмосферу!


главная злыдня форума
*модератор*
Ейден

Дата 16 Жовт 2015 16:33:11

Спасибо всем дамам из студии "La Reverie" за торжественное поздравление кавалеров" 15.10.2015, за дополнительную возможность потанцевать (Вальс) и самое главное, за подарок! ))
Очень понравилось всё!


 "Не бійся, що не вийде. Бійся, що не спробуєш."

(С) Макс Фарй та Майкл Джордан
Iden

Дата 21 Лист 2015 20:33:42

Спасибо организаторам "Индюшки" - душевное мероприятие получилось!!!
Вячеслав

Дата 9 Груд 2015 03:28:49

Больше спасибо студийнвм дамам за подарок. Даже не представляю, чего стоило его переправить ко мне.
Minako

Дата 9 Груд 2015 14:13:51

Вячеслав
Стоило всего навсего желания и поиска возможностей) Мы очень рады, что подарок тебя нашел)))

Все студийные дамы.
Trinn

Дата 20 Груд 2015 23:30:31 Виправив: Trinn

З пилу-жару, поки я не втратив натхнення... знов).

Дякую організаторам: Яскру, Лінді, Джулії та іншим за чудовий вечір (хотів написати неперевершений, але подумав - нас чекає купа балів у майбутньому, можливо колись і я долучусь до оргів і ми їх перевершемо... так що не буду забігати наперед).

Щодо мого "квесту" ("Втрачене натхнення") - Так сталося, що я посварився з однією з відьом (не з Ланкра, не знайомих нам), так як у майбутній п'єсі планував висміяти романтичність, щирі почуття... Це все сталося через те що мій друг втратив можливість жити у своєму королівстві і став персоною нон-грата, через свої щирі почуття до дівчини з високого стану . А вона одружилась на королі). Хоча відьма мені сказала, що те щире кохання, я не повірив... І наробив чимало не добрих речей, за що мене і зачарували тим щоб я не написав п'єсу, тобто зачарували втратою Натхнення. Звісно, після цього я впав у глибоку дипресію і поки всі під час пересадки на потязі танцювали, я пиячив... Настільки, що втратив пам'ять, звісно не всю, але цього було достатньо щоб не пам'ятати імена знайомих мені. Я не пам'ятав що мене прокляли, знав тільки що мені потрібно звернутися до королеви (бо вона добра відьма і могла б допомогти). Не зважаючи що королева Маграт була дуже заклопотана, вона чесно намагалася допомогти стандартними методами, наприклад знайомлюючи з чарівними гостями замку - з принцесою, чарівність котрої була немов зоря посеред темного неба і дівчину у східному вбранні, краса котрої затьмарила сонце в моїх очах... вони звісно могли б бути тим чарівним джерелом натхнення... якби не прокляття. Виявилося що зняти чари досить просто - треба щоб якась з дівчат, котрих я вважатиму красивими запросила б до танцю (або натякнула, що хоче зі мною танцювати) і зробила б це з власного бажання.
Звісно коли розвіюється таке закляття то не відразу приходить натхнення... Мені смішно, бо виявилось що з мене зняли прокляття ще до того як я це відчув. А відчув я це під час пісні. Я хочу вибачитись перед усіма тими кого я "поставив на ноги" своїми питаннями щодо свого натхнення - усім чарівним відьмам, феї і навіть жриці, до кого я звернувся за допомогою.
Як я зрозумів з цього, відьма мені хотіла натякнути своїми чарами - що навіть я, гном, можу бути до вподоби красивим дівчатам. І гроші, статус, не так мають значення, як мені вважалось.
Я перепишу п'єсу) хоча, я досі вважаю, що не все так просто.
Ще б хотілося знати, хто ця героїня, котра мене спасла)
***
Амнезія - це інколи непоганий варіант коли книжки з матчасті не переварюються добре мізками і читати доволі важко. Я вже писав, що Пратчетт мені не пійшов і що я сумна і нудна людина , але звісно, цей варіант не можна використовувати дуже часто. Інший прикол - костюм, так я пошити фрак не встигав (дуже пізно отримав кошти на це і майстриня була до кінця року завалена), один з варіантів був стандартний для мене - варіант шотландця), але мені цей образ трохи набрид. От я і пригадав що у мене лежить ще з минулого року втрачений кимось плащ (моя подруга шукала втрачений нею плащ, котрий теж чорний, але виявилось що цей не її і він залишився у мене. Підозрюю що хтось "махнувся" плащами). От я і вирішив використати його для "сумного" образу - коли Гвель був ще зачарований. Ну і шотландський берет і синій блащ для варіанту, коли натхнення повернулося)
Сюжет мого квеста до речі реалістичний, навіть для нашої студії, і я ні про кого не натякаю)

Дякую оргам ще раз за це свято. Дякую чарівним партнеркам, дівчата ви не просто чудові і чарівні, ви красиві! Нажаль не з усіма з вами я зміг станцювати, бо нажаль не можу порватись), але ті дами з якими я таки танцював - вам велика подяка за те, що мовчки терпіли мої "лажання".
Доречі це мабуть перший бал де я танцював усі танці без пауз. Навіть якось стрибати польку намагався)
Дякую товаришам-колегам зі студії - Зомбі пан Суббота) - Женя, ви з Ірусею просто генії. Дякую Моркоу(Риддику) за те що постійно намагався зі мною взаємодією. Ну і оргам, за те що мене зробили маленькою частинкою глобального квеста (так, я просто передавав запис).



ПС:
Вічна пам'ять Террі Праттчету, хоча я не фанат але знімаю берет перед талантом.

ППС: Ну і буфету багато плюсів в карму, завдяки вам ми були живі.


Посольство Террон, маленька ініціативна група :)
Vilamera

Дата 21 Груд 2015 08:48:38

Убервальду однозначно нужно учиться у королевства Ланкр, организовавшего такой светлый предновогодний праздник Большое спасибо: королевскому двору Ланкра - за душевное гостеприимство, его проницательным ведьмочкам - за умение разгадывать головоломки), такими сотрудницами гордился бы Псевдополис - Ярд, лорду Ветинари и очаровательной леди Марголотте - за организацию этого чудесного путешествия, Тиффани, чете фон Липвиг,а также королю гномов - за то, что вытягивали на себе локомотив квеста. Спасибо всем участниками за приятную компанию и оригинальные костюмы. Оргам - еще один низкий поклон за все-все. И теперь я понимаю, что бал без квеста - для меня не бал)

Грррр, то есть ваша Ангва.


Берешь за ручку омара, швыряешь его подальше в море, плывешь за ним, кувыркаешься и возвращаешься на берег! Вот и вся первая фигура морской кадрили.
Катруся

Дата 21 Груд 2015 10:32:25

величезне дякую за перенесення у плаский світ. організатори створили пречудову форму, яку наповнили атмосферою не менш чудові учасники.
це було весело, цікаво і по-справжньому.
дякую всім творцям за яскраві образи і їх повсякчасне дотримання. дякую за захоплюючий квест. дякую за неочікувані вигадки і вигадливі імпровізації.
ланкр прекрасне місце! (а хто їстиме ліс?)
Pioner

Дата 21 Груд 2015 15:34:32 Виправив: Pioner

Агромнае спосибо всем арганизаторам чюдеснаго Ланкробала! Это было атмосфанернейшее мироприятие с придыхом легкого бизумия в стиле сэра Терри Пратчетта!
Спасиба всем, кто пришол, прилетел и доехал!

Отдельно хочю сказать спасибы:
- Миссис Брэдшоу, благадаря каторай я на энтот бал попал
- Их Величествам Королю и Королеве Ланкра (Веренсу ІІ и Маграт, хотя их не спутаеш с другими и так)
- Его Светлости Тирану Анк-Морпорка и Леди Убервальда
- Ведьмам Ланкра (матушке Ветровоск и моей, знацица, собственной маменьке и не только!)
- Буфету с Вкуснющим Сыром
- Гильдии Наемных Шутов и Убивцев за паддержку моиго голоса в трудную минуту
- Двацветку из Агатеи за парик и висёлые сибяшки
И всем дамам, с каторыми я успел патанцовать!

Ваш Шон Яггг и ево Сигнальная Дудка (Ту-Ту!)
Daeven

Дата 22 Груд 2015 13:01:08

Спасибо организаторам на красочное мероприятие!

Спасибо всем, кто создавал антураж, за живописный Ланкр, железную дорогу, газету, афиши и, конечно, клац

Спасибо всем участникам за яркие и живые образы

И за танцы тоже спасибо

Люси Диаманда Токлей
Ester

Дата 29 Груд 2015 22:57:11 Виправив: Ester

Хотелось бы выразить благодарность всем участникам и организаторам нашего выступления в Оперетте.

Автору и главному двигателю идеи Яскру.
Джулии и Марианне, которые ему помогали.
Героической Веронике, которая организовывала и вела репетиции.
Оксане, которая предоставляла место для репетиций и помогала их проводить.
Волшебнице с золотыми руками Наташе Зинкевич, создавшей произведение искусства, - за шанс станцевать в одном из роскошнейших платьев, что мне когда-либо доводилось видеть (не говоря уж о том, чтобы примерять).
Наде, Веронике, Тане и Риддику (и другим кавалерам, которые принимали в этом участие) - за техническую помощь.
Моему партнёру Ване, который ухитрился ловко маневрировать вокруг моего шлейфа (и за рискованный кросс-степ тоже, хех).
Всем партнёрам по каре - за слаженное взаимодействие (и, опять же, за то, что никто ни разу не наступил на шлейф!)).
Надюше и леди Миддлтон за фотографии.
В целом, всем-всем за два незабываемых дня с совершенно особой атмосферой
Ейден

Дата 30 Груд 2015 12:03:43

26 декабря я был на замечательном мероприятии "Новогодний концерт "Штраус в оперетте"".
Мероприятие было настолько грандиозным, что уже за месяц билетов на оф. сайте оперетты не было.
Мне очень понравилось! Как всегда, один из любимых театров - Киевский театр оперетты порадовал меня своей роскошной обстановкой и непревзойденной музыкой Иоганна Штрауса, которая мне и нам всем знакома и стала в какой-то мере частью нашей жизни. Порадовало также и то, что в концерте были задействованы старинные танцы.
Приятное, праздничное настроение осталось в сердце у каждого после того, как он покинул театр по окончанию концерта.
Именно за это я и люблю так театр оперетты. После него приятно и радостно на душе. И главное - чтоб понять действие постановки - не нужно сильно вдумываться в смысл чего-то.
Ты просто сидишь и слушаешь эту прекрасную музыку.
Хочу отметить номера, которые особенно мне понравились:
1. Мне понравился хор из ДМШ № 16, который исполнил шутливую песенку. Я просто никогда не видел детей на сцене оперетты.
2. "С зонтиком" - очень красивая постановка. Красивейшее синее платье с блёстками, зонтик и чарующий танец...
3. "Персидский марш" - Очень красивая музыка Иоганна Штрауса.
Я получил невероятное удовольствие.
4. "Ты и ты" - потрясающая композиция из финала второго действия оперетты "Летучая мышь", кстати моей самой любимой оперетты Иоганна Штрауса. Мне очень понравился хор и оркестр.
В заключение хочу сказать, что я очень рад, что мне выпала возможность попасть на это мероприятие. Ведь больше такого уже не будет. Будет что-то другое.
Не каждый день мы имеем возможность в живую услышать музыку Иоганна Штрауса, короля вальса, прекрасного композитора, создателя всеми нами любимой оперетты "Летучая мышь", на которой, кстати, я тоже был и советую побывать другим, кто ещё не был.


 "Не бійся, що не вийде. Бійся, що не спробуєш."

(С) Макс Фарй та Майкл Джордан
val

Дата 7 Лют 2016 22:47:17

Дякую організаторам 10-річного ювілейного балу за те що їм вдалося заманити туди мене- лінтюха, що не ходить на бали зі схемними танцями та костюмами. Всім хто був здивований мене побачити повідомляю- я живий, здоровий, чого і вам бажаю, живу в селі, плекаю жінку, виховую дитину. Дякую студії завдяки якій почалась моя подорож танцями. Дякую людям, що ставлять "на крило" (танцювальне взуття), нові покоління мрійників. Це дуже важливо, що в нашому нелегкому житті існує такий прихисток розуміння та поваги, що допомагає спілкуватись цікавим людям з різними інтересами які б інакше ніде не зустрілись. Так тримати Reverie.
Anny_Rua

Дата 7 Лют 2016 23:03:10

Большое спасибо организаторам!
Даже за тот последний час, который мне достался, получила массу удовольствия!


главная злыдня форума
*модератор*
DAverk

Дата 8 Лют 2016 02:20:46

Щиро дякуємо організаторам, натхненникам і учасникам за чудову зустріч, танці, атмосферу!
Було дуже приємно зустріти вже легендарних осіб, познайомитися з новими мрійниками! Стільки спогадів, чудових образів, прекрасних обрисів, яскравих усмішок і улюблених танців!


Приключения случаются из-за непродуманного планирования и недостаточной подготовки.
Trinn

Дата 8 Лют 2016 08:52:20

Дякую усім організаторам,причетним та тим дамам котрі ставали зі мною до пари.
Хоч я до студії долучився нещодавно, але інколи вважаєш що був давно... Я бажаю студії і всім нам розвиватися, досягати своєї мети, та створювати нові історії та казки...
В студії, я познайомився з багатьма чудовими людьми (хоча багатьох студійців я вже давно знаю) з котрими хоч і можна сперечатися, але в нас в якомусь сенсі спільна мета.

Щодо вчорашнього вечора - Таємничий щотландець трохи не до-спілкувався до смертної кари (це ж треба, "свою" королеву назвати на "ти" та ще переплутати дати коли вона жила (позор, мені як історику)), потім Трістан, профессор Хогвардсу та декан Рейвенклоу під дією емоційно-романтичного настрою, був зачарований студенткою з Дурмштрангу, а та студентка (що притаманно студентам та викладачам звідти) вважала що пан профессор шпіонить за нею... і взагалі поводиться не етично.
Дякую усім своїм союзникам та союзницям, товаришам та усім-усім з Ревері, без вас цей світ був би менш яскравий.
ПС: Читаючи стрічку новин в соц. мережі та відчуваючи стан деяких людей на балу - будь ласка бережіть себе, та своє здоров'я, ви всі потрібні мені, нам, та всьому світу (не зважаючи на те, що ви можете думати зовсім інше).


Посольство Террон, маленька ініціативна група :)
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 12 . 13 . >>

Ваша відповідь

                  Відмінити

Перед відправленням "нелатинського" тексту перевірте кодування броузера!
» Логін » Пароль
 

Нове на сайті
olddance.org
Сезон 2020-2021 в розділі Події
Оновлено: 21.01.2021
Літні заняття в розділі Події
Оновлено: 25.06.2020
Вихід з карантину в розділі Події
Оновлено: 01.06.2020
День безчасся в розділі Події
Оновлено: 11.01.2020
Салон "Венские сплетни" в розділі Події
Оновлено: 11.01.2020
14 декабря -В ожидании Филеаса Фогга в розділі Події
Оновлено: 23.11.2019
Заняття у новому сезоні в розділі Події
Оновлено: 29.08.2019
Юля (Ледi Мiдлтон) в розділі Обличчя Студії
Оновлено: 15.08.2019

Час завантаження сторінки (сек.): 0.027


© Olexiy Machekhin