Постаті:
Наташа i Вiтя
Наташа и Витя – такие давние друзья Студии, что кажется, будто они были с нами всегда...
Читати далі
 Форум 
   


~ Головна ~

Обличчя Студії

Випускники

Заняття

Події

Бібліотека

"XIX" Digest

Каталог танців

Галерея

Форум

FaceBook

Instagram

YouTube

Костюмерна

Контакт:
Оксана:
(Літеня)
+380 50 5751002

Юлія:
(Мінако)
+380 93 1512280

Тетяна:
+380 63 2034817
Початок Відповісти Статистика Пошук Опитування   Користувачі
Зараз на сайті:
Гостей - 1; Зареєстрованих - 0

Найбільша кількість відвідувачів: 11
[22 Лют 2024 21:39:58]:Гостей - 11 / Зареєстрованих - 0
Форум olddance.org Балачка
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 12 . 13 . >>

Подяки-2

Автор Повідомлення
Хельга

Дата 16 Лист 2014 22:14:33

Спасибо огромное организаторам и их помощникам за титаническую работу! И подготовка, и сам бал были увлекательными.

Флорестина искренне благодарит всех з о ее здоровье. Кости целы, голова тоже. На письма всем отвечу после среды. А пока буду отдыхать от гаджетов и развлекаться другими способами.
Karmine

Дата 17 Лист 2014 07:52:45

Всем спасибо за спасибо! Лучшей благодарностью будет, если на волне Южного бала вы все включитесь активно в инфоподготовку к Северному


http://nautilus.olddance.org
Таня

Дата 17 Лист 2014 08:36:17

Містер Фортьє (так само як і вигадана мною Alcee Fortier) надзвичайно вдячна організаторам і учасникам за неперевершений Південний бал. Увесь час минув непомітно і швидко, було цікаво цікаво й весело. Також я щиро вдячна всім, хто відповідав на мої не завжди доречні і надто сміливі листи, а також усім, кому довелося слухати не надто досконалий акомпанемент "Жовтої Рози". (Але маю надію, що не надто розчарувала своїм виконанням цієї південної пісні).
Iden

Дата 30 Лист 2014 22:41:48

Спасибо за вальсовую вечеринку. Хоть и пришёл с нехилым опозданием, на (относительно) малую часть, получил удовольствие!
Из музыкального сопровождения отдельное спасибо за The Cult и Blind Guardian (да, они были уже на ДР Генриха, но снова )
А Кьяре желаю чтобы её перерыв (именно перерыв! ) в танцах был как можно короче.
Karmine

Дата 1 Груд 2014 08:09:53

Присоединяемся !
Цитата. Iden:
Спасибо за вальсовую вечеринку.

Цитата. Iden:
А Кьяре желаю чтобы её перерыв (именно перерыв! ) в танцах был как можно короче.


http://nautilus.olddance.org
Anny_Rua

Дата 1 Груд 2014 09:36:08

Iden, Karmine, спасибо за пожелание

спасибо всем присутствовавшим, особенно новичкам!
отдельное спасибо Яскру за лампочки (надеюсь, не в последний раз) и Славику за принесенную воду


главная злыдня форума
*модератор*
Karmine

Дата 1 Груд 2014 15:09:45

Цитата. Anny_Rua:
спасибо Яскру за лампочки (надеюсь, не в последний раз)

Пожалуйста, но белые лампочки уже возвращаются к хозяину. Я буду собирать деньги им на замену.


http://nautilus.olddance.org
Вячеслав

Дата 1 Груд 2014 15:55:57

Цитата. Karmine:
Пожалуйста, но белые лампочки уже возвращаются к хозяину. Я буду собирать деньги им на замену.

А может не стоит? Просто больше цветных?
Karmine

Дата 1 Груд 2014 17:05:04

Цитата. Вячеслав:
А может не стоит? Просто больше цветных?

Белые тоже нужны будут, хоть эконом, иначе мрак будет полный)


http://nautilus.olddance.org
Вячеслав

Дата 1 Груд 2014 17:17:20

Цитата. Karmine:
Белые тоже нужны будут, хоть эконом, иначе мрак будет полный)

И зеркальный шар
Karmine

Дата 2 Груд 2014 09:24:19

Цитата. Вячеслав:
И зеркальный шар

Если народ деньги сдаст)


http://nautilus.olddance.org
Reem

Дата 15 Груд 2014 00:02:14

Дякую усім, хто прийшов на Вечір культури.
Дякую всім слухачам, а тим більше усім доповідачам, а тим більше Мінако як співоргу Вечору культури, та Оксані і Тонку і Насті як помічникам з технічної частини, і Андрію як помічнику в технічній частині, і всім-всім-всім взагалі ще раз.
Відеозаписи доповідей я оцифровуватиму завтра (тобто в понеділок).


Apostacy. Heresy. To be pitied, not punished. (T. Jefferson, Notes on the State of Virginia)
Trinn

Дата 15 Груд 2014 00:33:41

Дякую оповідачам за цікаві лекції. Менше будете хвилюватися (Таня) і буде все взагалі добре.


Посольство Террон, маленька ініціативна група :)
Ester

Дата 15 Груд 2014 01:07:01

Огромное спасибо всем организаторам и докладчикам за замечательный и информативный ВК, за интересные и исчерпывающие доклады, за наглядные материалы и демонстрации! Я получила огромное удовольствие от этого мероприятия)))

В кое-каких докладах, помнится, были фразы, которые мне даже хотелось записать, но в силу большого количества информации я не запомнила, что именно это было, так что хорошо, что будет видео))
Reem

Дата 15 Груд 2014 05:12:31

Trinn
у деяких студійців (як у мене) - це вже не те, що не перший вечір культури, це вже не перший десяток вечорів культури. А Таня рік тому була серед "групи першого року навчання", тому і хвилюється.
Ester
дякую! На жаль, ось так одразу не можу сказати, що саме змогло потрапити на відео, а що - ні. Але, у най-най-найгіршому випадку - приходьте на наступні ВК, ми перед кожним балом будемо розглядати окремі періоди і локації (наприклад, "Історичні і культурні чинники у північних штатах США у період з 1860 по 1865 роки", або "особливості костюму" у згаданий період, або ще щось цікаве і доречне для цього ж періоду. А особливості танцювальної техніки певних періодів вчитимете здебільшого саме на заняттях).


Apostacy. Heresy. To be pitied, not punished. (T. Jefferson, Notes on the State of Virginia)
Karmine

Дата 15 Груд 2014 07:50:47

Спасибо другим докладчикам за интересные доклады, спасибо аудитории еще раз за внимание! Электронную версию сегодня выложу, вопросы можете задавать лично.

Цитата. Reem:
Але, у най-най-найгіршому випадку - приходьте на наступні ВК, ми перед кожним балом будемо розглядати окремі періоди і локації (наприклад, "Історичні і культурні чинники у північних штатах США у період з 1860 по 1865 роки", або "особливості костюму" у згаданий період, або ще щось цікаве і доречне для цього ж періоду.

Да, скоро у нас вечера культуры по Северу.


http://nautilus.olddance.org
Вячеслав

Дата 15 Груд 2014 08:14:13

Цитата. Reem:
або ще щось цікаве і доречне для цього ж періоду

И все дружно вспомнили четырехчасовой доклад по криминалистике к "Шерлоку Холмсу"
Ralenna

Дата 15 Груд 2014 21:11:34

Огромное спасибо организаторам и докладчикам за Вечер Культуры!
Прекрасные доклады, огромное количество интересной и полезной информации. Поэтому отдельное спасибо за распечатки и идею записать видео-версию, за один раз усвоить все просто невозможно. Особенно прекрасны, на мой взгляд, были доклады по истории и танцам Очень жду электронные версии.
Всем, кто взял на себя решение орг. вопросов (мебель, чай, еда, проектор, ноутбуки и пр.) ОГРОМНОЕ СПАСИБО!
Катруся

Дата 20 Груд 2014 22:20:22 Виправив: Катруся

Зараз сюди набіжать з подяками. До всіх приєднуюсь. Організатори супер-молодці. Мільйон цікавих і гарно втілених задумок. Хочу особливо подякувати деяким учасникам за неймовірно гармонійні образи - пану бібліотекарю, пані Блек з фотоапаратом, Сірій пані, чемпіону Дурмстрангу і тому слізерінцю-старшокурснику в якого закохана сестричка Домінік, ну і самій Домінік. І ельфам та портретам, які просто мімімі)) А ще особливе дякую за запаморочливі вальси пану Філчу і татусю. І загалом за атмосферу всім з ким вдалось пограти (ква, пані Макропулос)
Хельга

Дата 20 Груд 2014 22:24:46

Огромное спасибо от меня организаторам бала. Вы такие молодцы, что сложно описать словами. На балу было множество интересных, продуманных и оригинальных мелочей, говорящих о вашем труде. Отличный дебют!

Спасибо также всем присутствующим, которые сделали этот вечер добрым!

И отдельное спасибо за Розу, в первую очередь, младшему Малфою и Поттеру (ей было с вами очень хорошо), а также многочисленным родственникам и участникам бала.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 12 . 13 . >>

Ваша відповідь

                  Відмінити

Перед відправленням "нелатинського" тексту перевірте кодування броузера!
» Логін » Пароль
 

Нове на сайті
olddance.org
Сезон 2020-2021 в розділі Події
Оновлено: 21.01.2021
Літні заняття в розділі Події
Оновлено: 25.06.2020
Вихід з карантину в розділі Події
Оновлено: 01.06.2020
День безчасся в розділі Події
Оновлено: 11.01.2020
Салон "Венские сплетни" в розділі Події
Оновлено: 11.01.2020
14 декабря -В ожидании Филеаса Фогга в розділі Події
Оновлено: 23.11.2019
Заняття у новому сезоні в розділі Події
Оновлено: 29.08.2019
Юля (Ледi Мiдлтон) в розділі Обличчя Студії
Оновлено: 15.08.2019

Час завантаження сторінки (сек.): 0.043


© Olexiy Machekhin