Постаті:
Анна
Анна пишет про себя, что она "криминалист  в прошлом, химик в настоящем и, возможно, портной в будущем". Уже несколько лет она увлекается пошивом исторического костюма, а главные источники её вдохновения – это бургундский двор, итальянский Ренессанс и эклектика конца 19 века. Впрочем, не оставляют равнодушными и наряды суровых викингов...
Читати далі
 Форум 
   


~ Головна ~

Обличчя Студії

Випускники

Заняття

Події

Бібліотека

"XIX" Digest

Каталог танців

Галерея

Форум

FaceBook

Instagram

YouTube

Костюмерна

Контакт:
Оксана:
(Літеня)
+380 50 5751002

Юлія:
(Мінако)
+380 93 1512280

Тетяна:
+380 63 2034817
Початок Відповісти Статистика Пошук Опитування   Користувачі
Зараз на сайті:
Гостей - 1; Зареєстрованих - 0

Найбільша кількість відвідувачів: 11
[22 Лют 2024 21:39:58]:Гостей - 11 / Зареєстрованих - 0
Форум olddance.org Балачка

Хелп, або Як щодо досвіду?

Автор Повідомлення
Vira Shelest

Дата 1 Лист 2006 13:15:53

Привіт, Льошка, Лю, Тейра та інші переплутівці!
Порадьте, плз, у якій послідовності ставити у програмі танки (якщо виходити з того, що саме вивчав наш Карел у Львові). Бо від нього нічого конкретного, крім па, я видавити не взмозі. А, ще, якщо не складно, напишіть, як довго мають йти танцювальні заняття (потенційно ми можемо на це виділити десь біля години раз на тиждень). З методичок у нас є для народних танків, котрданси та шотландскькі.
До речі, Катюш, як щодо ваших планів? Я так розумію, що ви їдете на бал у Вінницю, отже, мабуть, ваш приїзд дещо відсувається у часові, чи не так?
Напиши мені, будь ласка, найближчим часом, щоб я могла щось планувати з приміщенням та офіційним оформленням семінару через відділ у справах молоді.
Harold

Дата 2 Лист 2006 04:52:28

Цитата. Vira Shelest:
Порадьте, плз, у якій послідовності ставити у програмі танки (якщо виходити з того, що саме вивчав наш Карел у Львові).


Справа в тому, що ми з Карелом здебільшого ходили по різним класам.

Насамперед вам треба визначитись які саме танці ви хочете танцювати, якого періоду, якої країни, якої складності.
Звісно, досвіду одного МК буде замало для складання чіткої картини і тим більше для повноцінного викладання танців, тому вам варто зараз зайнятися просто обробкою наявного матеріалу - почати з простішого, переходити до складного. Не забувати зважати на те, що всі можуть помилятися і в методичках наявні дрібні помилки а також певні спрощення (особливо в шотландських танцях). Справа в тому, що техніка танцювання народних танців в середовищі пітерців, які цікавлятья старовинними танцями, набула певних змін і тому що до виконання шотландських, ірландських, бретонських танців варто брати матеріали і звірятися з тими, хто цілоспрямовано працює в таких напрямках.

Що до організації занять: по хорошому варто займатись два-три рази на тиждень по 2-3 години. Але для цього треба мати хороший танцювальний досвід, достатньо матеріалів, відпрацьовувати техніку танцювання. Тобто так мало би бути, проте в Україні в такому режимі старовинними танцями майже ніхто не займається. Зараз ми з Людою почали заняття в студіі старовинного танцю двічі на тиждень, викладаючи допоки 19 століття, фактично щодня працюючи з матеріалами, проте нам катастрофічно не вистачає хореографічної освіти і часу і нормальної зали для цього.

Ми писали невеличку статтю що до організації регулярних занять. вона має вийти в наступному МоеК-у. Я пошукаю і вишлю її тобі, якщо знайду адресу.


.
Vira Shelest

Дата 2 Лист 2006 16:00:55

Льоша, я саму методику "від простого до складного", "часто і наполегливо" чудово розумію. Але мені вистачає клопоту й з моїми лекціями, щоб ще відривати час від Даньки та штудіювати танці. Тому тут буде точно Карел працювати. Він же каже, що взагалі не пам'ятає європейські (саме те, що нам потрібне у першу чергу). А тому може дати народні, правда, білоруські, схоже, він не дуже засвоїв.
Dave

Дата 2 Лист 2006 17:06:22

Цитата. Harold:
і нормальної зали для цього.


Вспоминается пословица: "не плюй в колодец..."
Harold

Дата 2 Лист 2006 17:11:47

Цитата. Dave:
Вспоминается пословица: "не плюй в колодец..."


Объяснись


.
Harold

Дата 2 Лист 2006 17:19:11

Цитата. Vira Shelest:
А тому може дати народні, правда, білоруські, схоже, він не дуже засвоїв.


Контрданси і бранлі можна брати по описам, наприклад.
Неєвропейських танців на тому МК взагалі не було. Якщо хочеш поговорити про конкретний часовий проміжок, питай


.

Ваша відповідь

                  Відмінити

Перед відправленням "нелатинського" тексту перевірте кодування броузера!
» Логін » Пароль
 

Нове на сайті
olddance.org
Сезон 2020-2021 в розділі Події
Оновлено: 21.01.2021
Літні заняття в розділі Події
Оновлено: 25.06.2020
Вихід з карантину в розділі Події
Оновлено: 01.06.2020
День безчасся в розділі Події
Оновлено: 11.01.2020
Салон "Венские сплетни" в розділі Події
Оновлено: 11.01.2020
14 декабря -В ожидании Филеаса Фогга в розділі Події
Оновлено: 23.11.2019
Заняття у новому сезоні в розділі Події
Оновлено: 29.08.2019
Юля (Ледi Мiдлтон) в розділі Обличчя Студії
Оновлено: 15.08.2019

Час завантаження сторінки (сек.): 0.022


© Olexiy Machekhin