Постаті:
Сета (Свєта)
Сета играла на виолончели в музыкальной школе и была членом турклуба. Поэтому, когда ее отец узнал, что она начала заниматься старинными танцами, он стал ждать появления фотографии, на которой Сета в бальном платье и с виолончелью за спиной поднимается на гору...
Читати далі
 Форум 
   


~ Головна ~

Обличчя Студії

Випускники

Заняття

Події

Бібліотека

"XIX" Digest

Каталог танців

Галерея

Форум

FaceBook

Instagram

YouTube

Костюмерна

Контакт:
Оксана:
(Літеня)
+380 50 5751002

Юлія:
(Мінако)
+380 93 1512280

Тетяна:
+380 63 2034817
Початок Відповісти Статистика Пошук Опитування   Користувачі
Зараз на сайті:
Гостей - 1; Зареєстрованих - 0

Найбільша кількість відвідувачів: 11
[22 Лют 2024 21:39:58]:Гостей - 11 / Зареєстрованих - 0
Форум olddance.org Наші проекти
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

День Святого Валентина (обговорення)

Автор Повідомлення
Minako

Дата 9 Лют 2009 00:14:07

Думаю на па-де грас больше ничего нового не появится. До 13.00 среды прошу проголосовать)))
Minako

Дата 13 Лют 2009 00:54:26

Хочу всем напомнить, что в дресскод добавлены перчатки, как обязательный элемент для всех (кроме нетанцующих зрителей)!!!
Minako

Дата 13 Лют 2009 22:06:37

Прошу Линду и Эллис взять с собой письменные принадлежности и бумагу (если есть). Напоминаю о книгах с лирикой.
Напоминаю всем о вещичках для котильонов - не больших размеров)))
Minako

Дата 13 Лют 2009 22:37:56

Возьмите, кто может сундучок для фантов.
Anny_Rua

Дата 13 Лют 2009 23:34:36

Minako
какого размера должен быть сундучок?


главная злыдня форума
*модератор*
Minako

Дата 14 Лют 2009 00:20:27

Anny_Rua
Один у меня есть, нужен еще один. Для вещичек, которые в фантах учавствуют.
Linda

Дата 14 Лют 2009 01:28:29

Цитата. Minako:
бумагу (если есть)

бумаги нет, остальное будет.


Пошли мне боже хорошего танцора! И убери его с глаз моих, как только танец кончится!
(Шекспир "Много шума из ничего")
Minako

Дата 14 Лют 2009 09:57:32

Ну, з Богом! Понеслась...
Reem

Дата 14 Лют 2009 21:39:21

Величезне Дякую Мінако за чудовий вечір!

трошки пізніше повикладаю фото, а відео принесу на заняття на диску (щоправда, не завтра)


Apostacy. Heresy. To be pitied, not punished. (T. Jefferson, Notes on the State of Virginia)
lady_middleton

Дата 15 Лют 2009 16:42:32

Присоединяюсь к прозвучавшим благодарностям! Большое спасибо организаторам и участникам за созданное праздничное настроение!!!


Как дела в Вашем благословенном Королевстве?
Linda

Дата 16 Лют 2009 00:02:54

Да, Минако, еще раз спасибо!


Пошли мне боже хорошего танцора! И убери его с глаз моих, как только танец кончится!
(Шекспир "Много шума из ничего")
Minako

Дата 16 Лют 2009 00:38:08

Спасибо всем вам!!!
Willy

Дата 16 Лют 2009 09:52:24

Минако, спасибо за чудный праздник!


С уважением, il vostro caro idiota ballerino

Что? "Общественное мнение"??? Бууэээ..
Minako

Дата 17 Лют 2009 00:31:37

Нарешті знайшла в собі сили та зібрала думки до купи. Отже фінальний список подяк, звіт-самоаналіз організатора та підсумки проведеного свята.
1. Як організатор танцювального вечора хочу висловити подяки наступним:
Лізі - за моральну підтримку, співкоординацію, поради, зацікавленність, підтримку самої ідеї та спонукання до дій.

Алсвіду - за допомогу в день проведення балу, за координацію, за теплу посмішку та розуміючий погляд))) за підказки, співучать та зацікавленість.

Лінді - за підтримку творчих ідей, за чудовий танець-майстерклас, за створення реверійного флірту квітів, за тверезий погляд підтримку.

Шаману - за сидіння на музиці, за допомогу з апаратурою (також подяка його родичці Тетяні)

Апельсинці - за допомогу з роздруковуванням методичок та карне, моральну підтримку;

Ірині - художниці, малюнки якої прикрашають карне та методичку;

Кьярі - за постійний та пильний нагляд, за конструктивні поради та зауваження, за невпинне відстоювання інтересів танцорів))), за моральну підтримку;

Еліс - за верстку та друк флірту квітів, моральну підтримку;

Іто та Єттаріель - за згоду і успішне проведення фантів, за невпинну енергію та веселість, яку створювали на балу (особисто Альонці - за теплі слова);

Інженеру - за транспортування навантаженого організатора туди-і-назад, за моральну підтримку і конструктивні поради;

Леді Мідлтон - за чудові кольорові малюнки та участь у прикрашанні зали, за моральну підтримку;

Тонку - за допомогу у проведенні свята, за креативність та винахідливість, за координацію свята, за пильне відстеження часу, танців та подій. Сашко, щиро ще раз ДЯКУЮ, мені самй було б дуже важко;

Усім учасникам постановочних танців - за прагнення до креативу, за вихід за рамки звичного, за бажання додатково працювати, за бажання показати уміння студії, за те, як ви виступили і як хвилювалися. Ви всі молодці!

Дяка гостям нашої студії. За те, що провели з нами цей вечір, посміхалися, спілкувалися, брали участь у деяких дійствах. Сподіваюсь ви не сумували і залишились задоволеними.
(Якщо кого забула - згадаю і обов'язково додам)

2. Особисто мені свято сподобалось. Це не означає, що огріхів не було. Вони були і я це визнаю. Це і недопрослухана музика, і недовивірений час, і недодумані деталі... так лажа була. проте, чи зіпсувало це наш настрій та відчуття балу? Чи танцювали ми від того гірше, чи менше були раді один одного бачити? Як на мене - ні.
Ми випробували деякі інновації: новий флірт квітів - схвалено; танець-майстерклас - потрібні корекції до втілення, проте сама ідея випробувана і схвалена; фанти "вколи мене виделкою" - креативно і безпечно, схвалено; голосування за мелодії до танців - непогано, проте можна і без нього; право замовлення останнього танцю - цікава ідея, схвалена.
Висновок: працювати є ще над чим, удосконаленню немає меж, проте за проведений вечір не соромно і кожний уніс із собою з цього вечора частинку свята.

P.S. Відгукніться, хто фоторгафував і хто знімав на відео?
Minako

Дата 17 Лют 2009 22:51:20

Додаю ще подяку Маріанні за котільон з серцями та постійну готовність до співпраці, невичерпні ідеї, ентузіазм, бадьорий погляд на проблеми.
Tigra

Дата 18 Лют 2009 00:47:55 Виправив: Tigra

Минако - гран мерси за бал! Ты таки подняла эту неподъёмную ношу и сделала праздник
Reem

Дата 18 Лют 2009 01:09:50

Цитата. Minako:
невичерпні ідеї


у нас на балах дуже мало використовується потенціал написання листів
тому (так!) з'явились невичерпні ідеї щодо виправлення цієї несправедливості наступного Романтичного балу чи просто не прив'язаного до історичних або книжкових подій

Хоча...

одним словом, собі в записник я вже занотувала
головне - не забути до насупного року


Apostacy. Heresy. To be pitied, not punished. (T. Jefferson, Notes on the State of Virginia)
Вячеслав

Дата 14 Бер 2009 12:38:17

Наконец-то я сделал галерею. Смотрите.
http://photofile.ru/users/viacheslav_vk/150019221/
Anny_Rua

Дата 8 Квіт 2009 22:42:30 Виправив: Anny_Rua

лично я раз пять пересматривала на видео вальс-импровиз - чтобы посмотреть на каждую пару
скажите, есть ли у вас желание повторить на бис (по одной паре под конец занятия, например - а то любопытно же все-таки )
Минако, Линда?


главная злыдня форума
*модератор*
Minako

Дата 8 Квіт 2009 23:25:30

Anny_Rua
Учитывая, как ходит мой кавалер... это скорее больной вопрос... Но если он еще появится - я не против повторить)
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

Ваша відповідь

                  Відмінити

Перед відправленням "нелатинського" тексту перевірте кодування броузера!
» Логін » Пароль
 

Нове на сайті
olddance.org
Сезон 2020-2021 в розділі Події
Оновлено: 21.01.2021
Літні заняття в розділі Події
Оновлено: 25.06.2020
Вихід з карантину в розділі Події
Оновлено: 01.06.2020
День безчасся в розділі Події
Оновлено: 11.01.2020
Салон "Венские сплетни" в розділі Події
Оновлено: 11.01.2020
14 декабря -В ожидании Филеаса Фогга в розділі Події
Оновлено: 23.11.2019
Заняття у новому сезоні в розділі Події
Оновлено: 29.08.2019
Юля (Ледi Мiдлтон) в розділі Обличчя Студії
Оновлено: 15.08.2019

Час завантаження сторінки (сек.): 0.061


© Olexiy Machekhin