Постаті:
Іван
Знакомство реверийцев с этим кавалером состоялось на шотландской танцевальной вечеринке, организованной "Лугнасадом" в конце 2007 года. Иван поразил всех своей смелостью: не зная ни шагов, ни схемы, он стал в сет на "Герцога Пертского"...
Читати далі
 Форум 
   


~ Головна ~

Обличчя Студії

Випускники

Заняття

Події

Бібліотека

"XIX" Digest

Каталог танців

Галерея

Форум

FaceBook

Instagram

YouTube

Костюмерна

Контакт:
Оксана:
(Літеня)
+380 50 5751002

Юлія:
(Мінако)
+380 93 1512280

Тетяна:
+380 63 2034817
Початок Відповісти Статистика Пошук Опитування   Користувачі
Зараз на сайті:
Гостей - 1; Зареєстрованих - 0

Найбільша кількість відвідувачів: 11
[22 Лют 2024 21:39:58]:Гостей - 11 / Зареєстрованих - 0
Форум olddance.org Анонси

Бал довжиною в Сторіччя

Автор Повідомлення
Karmine

Дата 25 Жовт 2015 20:09:44

Увага, увага, увага!
Реверійці, друзі, приятелі, малознайомі та незнайомі люди! Мені потрібна ваша підтримка та допомога - вперше я випробовую себе в якості драматурга (ну, назвемо це так), а викладачі та провідні учасники нашої Студія Старовинного Танцю La Rêverie - в якості акторів-танцюристів.
Ми хочемо поділится з людьми своєю мрією про епоху романтичну та ідеалізовану, втім, додавши трішки похмурих фарб з її реалій, аби вона правила за тло для танців, що були так само веселими тоді, як й зараз. Веселими - та величними. Але не гіркими навіть у гіркі часи; навіть тоді, коли ревіння гармат намагалося заглушити собою запальний голос музики.
Дуже-дуже-дуже прошу репостити афішу заходу, та приходити на виставу за адресою м. Київ, вул. Хрещатик, 50-Б, 15 листопада о 19 годині.
Ціна задоволення - 80 грн у передпродажі, 100 грн на місці. Студентам, пенсіонерам, пільговикам - на 20 грн дешевше. Воїнам АТО та фронтовим волонтерам - безкоштовно.
Також під цю справу шукаю мецената або спонсора - чи кількох. Вкладаючи 100 грн, ви отримаєте назад 110 (або можете просто підтримати мистецтво на бажану суму та приходити на виставу). Усього треба зібрати для старту 2500 грн. Деталі, побажання та критику - у приватні листи.

Квитки можна придбати в мене (0660377999), або за тел. 287-62-57


http://nautilus.olddance.org
Ейден

Дата 29 Жовт 2015 18:38:57 Виправив: Ейден

Здравствуйте!
До какого числа предпродажа билетов идёт ?
И ещё я студент, контрактник. Могу предъявить электронный вариант зачётной книжки либо справку из академии. Полагается ли мне скидка ?


 "Не бійся, що не вийде. Бійся, що не спробуєш."

(С) Макс Фарй та Майкл Джордан
Karmine

Дата 29 Жовт 2015 23:01:22

Цитата. UraKozachok:
До какого числа предпродажа билетов идёт ?
И ещё я студент, контрактник. Могу предъявить электронный вариант зачётной книжки либо справку из академии. Полагается ли мне скидка ?

До 14го.
Да)


http://nautilus.olddance.org
Ейден

Дата 29 Жовт 2015 23:52:16

Отлично, спасибо.


 "Не бійся, що не вийде. Бійся, що не спробуєш."

(С) Макс Фарй та Майкл Джордан
Ейден

Дата 16 Лист 2015 18:08:24

Хочу поделиться впечатлениями.
Мероприятие было замечательное. Лично мне оно очень понравилось.
Приятная обстановка, уютный зал, красивые танцы и очень познавательные отрывки из истории. В особенности порадовало то, что в лекциях было затронуты не только танцы, но и физика. Чего стоил рассказ про Николу Тесла. Мне, как человеку, который любит физику, это было уже не в новость, но всё же приятно было послушать и про него.
Ну и конечно же история. Куда же без неё.
Ещё порадовало, что затронули историю кино и железных дорог.
Мне, как человеку, у которого в роду были машинисты, было тоже приятно услышать пусть даже то, что уже для меня не является новой.
Отдельно хочу поблагодарить за танцы всех! Особенно за "Pop! Goes the weasel".
Это ведь очень непросто - уместить в одно мероприятие сразу почти все известные танцы эпохи.
Видно, что всё продуманно до мелочей.
Спасибо всем, кто участвовал в этом мероприятии. А особенно организаторам. Нам в наше тяжёлое время очень часто не хватает чего-то позитивного и яркого. Искусство - это то, что помогает нам отдыхать от проблем и радоваться жизни.
И ещё большое спасибо за то, что разрешили съёмку.


 "Не бійся, що не вийде. Бійся, що не спробуєш."

(С) Макс Фарй та Майкл Джордан

Ваша відповідь

                  Відмінити

Перед відправленням "нелатинського" тексту перевірте кодування броузера!
» Логін » Пароль
 

Нове на сайті
olddance.org
Сезон 2020-2021 в розділі Події
Оновлено: 21.01.2021
Літні заняття в розділі Події
Оновлено: 25.06.2020
Вихід з карантину в розділі Події
Оновлено: 01.06.2020
День безчасся в розділі Події
Оновлено: 11.01.2020
Салон "Венские сплетни" в розділі Події
Оновлено: 11.01.2020
14 декабря -В ожидании Филеаса Фогга в розділі Події
Оновлено: 23.11.2019
Заняття у новому сезоні в розділі Події
Оновлено: 29.08.2019
Юля (Ледi Мiдлтон) в розділі Обличчя Студії
Оновлено: 15.08.2019

Час завантаження сторінки (сек.): 0.139


© Olexiy Machekhin