Постаті:
Даевен
Даэвен влилась в танцевальную среду в 2003 году, начав заниматься шотландскими и ирландскими танцами в "Лугнасаде", а нас впервые осчастливила своим присутствием на Рождественском Балу 2005 года...
Читати далі
 Форум 
   


~ Головна ~

Обличчя Студії

Випускники

Заняття

Події

Бібліотека

"XIX" Digest

Каталог танців

Галерея

Форум

FaceBook

Instagram

YouTube

Костюмерна

Контакт:
Оксана:
(Літеня)
+380 50 5751002

Юлія:
(Мінако)
+380 93 1512280

Тетяна:
+380 63 2034817
Початок Відповісти Статистика Пошук Опитування   Користувачі
Зараз на сайті:
Гостей - 1; Зареєстрованих - 0

Найбільша кількість відвідувачів: 11
[22 Лют 2024 21:39:58]:Гостей - 11 / Зареєстрованих - 0
Форум olddance.org Костюми, зачіски, антураж, аксесуари
<< . 1 . 2 .

Шкідливі поради

Автор Повідомлення
Anny_Rua

Дата 6 Січ 2015 14:01:20

и стирки/чистки это тоже касается - некоторые вещи требуют специфических режимов/воздействий, хорошо известных владельцу вещи
так что это действительно просто вопрос для обязательного обсуждения


главная злыдня форума
*модератор*
Фьялар

Дата 6 Січ 2015 17:37:54

Да, у Аленки и у Лаки Лот, например, самостоятельная стирка и/или зашивание порванного приравниваются к порче костюма. Поэтому действительно лучше всего, одалживая вещь, сразу оговорить условия, кто чистит-моет-чинит, и за чей счет это происходит
Катруся

Дата 7 Січ 2015 15:54:03

Ну хіба не зрозуміло, що пальчатки забруднені помадою не можна віддавати в такому вигляді? Або речі які одягалась на голе тіло чи були задовгими і тепер потоптані?
Harold

Дата 7 Січ 2015 18:00:46

Чесно? Ні.
Бо я погано знаюся на тканинах і справді можу зіпсувати річ спробами відіпрати бруд.
Таке варто проговорювати. Всім - і хто бере, і хто дає.


.
Люда

Дата 7 Січ 2015 19:41:21

Катруся, розумію тебе надто добре Тримайся

Тут поки сам не обпечешся - не станеш передбачливим. Натомість тепер я:
1. при людині, якій віддаю, пишу список речей, які віддаю (часто їх декілька, щоб не забути)
2. проговорюю, в якому стані повернути (випране (спосіб, кондиціонер, підкрохмалювач, тощо), провітрене, чи в "ношеному" вигяді (і я все роблю сама)).
3. оговорюю термін повернення

І все одно бувають непорозуміння.
Це так, до колекції
От після гогвортського балу я бурчала на людей, для яких по-дружньому пообіцяла привезти немаленьку річ (прасували, перли на плечиках), а людина не змогла прийти і не попередила, що річ непотрібна. З одногу боку я "сам дурак", що не уточнила, не передзвонила, чи точно її везти, з іншого - коли ти взяв з людини обіцянку, що вона щось тобі дасть - можна також написати чи подзвонити, щоб не перла... Якось так.


*
Катруся

Дата 7 Січ 2015 19:44:35

Значить Люда тебе розбалувала
І я не прокатна майстерня. Я розумію, що там інші умови і за це їм платять гроші. Ми ж обговорюємо стандартну студійську взаємодопомогу. Так, є делікатні речі (якесь ручне мереживо чи натуральний шовк), що вимагають особливого підходу, а є абсолютно звичайні. Наприклад, стандартні пальчатки, як у половини наших дам. Або відріз крепдошину, якому нічого не страшно, окрім затоптаного за 10 см "подолу"
Але я зрозуміла свою помилку, простіше одразу давати посилання на професіоналів
Люда

Дата 7 Січ 2015 20:54:10

Катруся, не бери близько до серця!
Є купа чудових людей, яким приємно допомогти.
І нічого соромитися чи рефлексувати, якщо щось не так - просто скажи. Я б не побоялася сказати: "Знаєш, буде мені і тобі приємніше, якщо ти цю річ забереш і повернеш чистою! " Або напиши, якщо побачила не одразу.
Так, ми не прокатні майстерні, скоріше, люди, які зголосилися допомогти - що робить нашу працю не менш цінною, і повинно виховувати в людях звички приймати допомогу так, щоб не відбити бажання допомагати людям надалі.

От завернула - самій лячно

Одним словом, перекладання свого клопоту на "винуватців" значно покращує настрій.


*
Катруся

Дата 26 Бер 2015 10:47:54

Отже, на численні прохання та частково на основі реальних подій, викладаємо список накращих шкідливих порад! За бажання, можете доповнювати

Що необхідно спробувати на балу кожному студійцю (обирайте до смаку, але відповідно статі) :
- Наступити дамі на шлейф. Якщо шлейфа нема – на поділ сукні. Якщо він зависоко, то хоч на ногу, але щось обов’язково має відірватися або принаймні забруднитися;
- Продемонструвати свою білизну. Що може бути прекрасніше за шлейку бюстгальтера, що заманливо визирає з-під ампірної сукні? Тільки задертий на голову кринолін з демонстрацією всього, що під ним. А як спокусливо виглядають футболки під мундирами! На цьому пункті можна дати фантазії розгулятись;
- Зазирнути дамі в декольте. Тільки точно переконайтесь, що вона це помітила. Можна додати відповідний комплімент;
- Забудьте вдома рукавички і переконайтесь, що якомога більше партнерів по танцям відчують життєдайну вологість ваших долонь;
- Прийти на бал з вечірнім макіяжем. Можна стилізувати його «під Клеопатру» чи додати кольору як у шалені 80-90 ХХ століття;
- Відмовитися від запрошення одного кавалера, щоб одразу погодитись на запрошення іншого (тільки не треба завбачливо вигадувати поважну причину, як от ангажемент, від цього псується увесь фан);
- Потанцювати на історичному балу з партнером своєї статі. Бажано обрати складний схемний танець, щоб точно зламати мізки всім, з ким доведеться бути візаві;
- Всіляко виходити з образу. Поговорити про політику. Порадитись з приводу ліків для собаки. Спитати модель нового мобільного телефону. Розпланувати спільну подорож Візейром до Європи. Провести опитування чи дійсно Ажеліна Джолі красива… Ну хоч не забудьте називати всіх справжніми іменами;
- Втомились? Перепочиньте. Залізьте на стілець підібгавши ноги, вмостіться комусь на ручки або приляжте і покладіть голову на коліна. Якщо вільних стільців (чи колін) нема, сміливо влаштовуйтесь на столі чи підвіконні. Сидіть гордо, закиньте ногу на ногу (в історичному вбранні виглядає особливо ефектно і епатажно);
- Якщо ви кавалер, особливим шиком на історичному балу буде випробувати на дамі всі відомі вам підтримки і діпи. Якщо дама чомусь «ламається», значить ви ще не доламали кринолін, корсет чи саму даму;
- Відповідайте відмовою на всі прохання організаторів. Ну справді, чим вони думали, коли брали на бал таку кількість декору з якою не можуть впоратись самі? А хто вигадав дурну заборону на споживання їжі і напоїв тільки в зоні буфету? Чому це я маю перевзуватися, коли на мені майже нові чоботи з такими красивими шпильками? Що, і планшет не можна в залі лишити? Як це літній виїзд без алкоголю? Не забудьте прямо на місці голосно висловити все, що думаєте про цих любителів покомандувати, а потім продублювати те ж саме на форумі;
- Якщо у вас є підозри, що ніхто не захоче виконати пункт 2 з демонстрацією білизни, сміливо заходьте до роздягальні протилежної статі. Краще не стукайте, зробіть сюрприз;
- Станьте на вході і обіймайтесь з усіма! І кавалери і дами обожнюють сліди чужого поту/макіяжу на своєму одязі;
- Любите стімпанк? Одягніть на ампірний бал жилет зі шкіри і шляпку з металевими елементами. Любите ампір? Пострибайте шассе-жете-асамблє на балу 1899 року. Імпровізуйте у виявленнях своїх симпатій;
- Дами, перестаньте хвилюватись з приводу «що одягнути?!». З будь-якої довгої сукні можна зробити середньостатистичне ХІХ століття. Талія нижче ампірної? Не біда! Зав’яжіть на потрібному місці стрічку і ніхто нічого не помітить. Не влазить кринолін? Ну то й що! Вона й так не обтягує. Нема корсету? А нащо він, коли фігура чудова?!;
- Гарний спосіб запам’ятатись – зникнення. Як тільки танець завершиться (бажано розрахувати і зупинитися в самому центрі зали), мовчки розверніться і підіть, залишивши партнера розмірковувати над загадковістю вашого образу. Особливо оригінально буде зробити це ще до завершення танцю. Найоригінальніше – піти посеред танцю не самому, а цілою парою, але, нажаль, цей варіант працює тільки в кадрилях;
- Сміливо одягайте на бал всі свої улюблені речі. Брошка з годинниковим механізмом чи шикарне намисто з квадратних пластикових намистин стануть окрасою будь-якого образу. Кавалерам теж не варто відставати. Наручний годинник завжди ознака статусу, як і гарний шкіряний пасок з пряжкою Босс. І звісно ж залиште вашу улюблену веселкову фєнєчку, ніхто не помітить;
- Якщо перед балом ви забули продезінфікувати організм поїданням жменьки часнику і випадково заскочили в душ, то виправити ситуацію з відсутністю аромату може сорочка, що лишилась не випраною з минулого балу. Дам врятує пів пляшечки лаку для волосся розпилені в роздягальні 2х2м (але тоді ваш аромат, нажаль, буде не унікальним, а поділеним на всіх присутніх в роздягальні дам);
- Кавалери, не забувайте, що ви йдете на бал не танцювати. Якщо раптом оголосять котильйон, одразу ж біжіть за картярський стіл, в буфет або подихати за межами зали. Цим ви врятуєте не тільки себе, а й дам які дивляться на вас з надією на повне ігнорування. Найсміливіші кавалери можуть сісти між дамами, особливо, якщо місць для сидіння не вистачає навіть їм (сидіння поруч з дамою, що стоїть, ознака особливого шарму)

PS: Дуже прошу не сприймати кожну пораду на власний рахунок. Нам всім треба дуже постаратись, щоб випробувати хоча б половину
Фотон

Дата 26 Бер 2015 11:12:16

*like*!
<< . 1 . 2 .

Ваша відповідь

                  Відмінити

Перед відправленням "нелатинського" тексту перевірте кодування броузера!
» Логін » Пароль
 

Нове на сайті
olddance.org
Сезон 2020-2021 в розділі Події
Оновлено: 21.01.2021
Літні заняття в розділі Події
Оновлено: 25.06.2020
Вихід з карантину в розділі Події
Оновлено: 01.06.2020
День безчасся в розділі Події
Оновлено: 11.01.2020
Салон "Венские сплетни" в розділі Події
Оновлено: 11.01.2020
14 декабря -В ожидании Филеаса Фогга в розділі Події
Оновлено: 23.11.2019
Заняття у новому сезоні в розділі Події
Оновлено: 29.08.2019
Юля (Ледi Мiдлтон) в розділі Обличчя Студії
Оновлено: 15.08.2019

Час завантаження сторінки (сек.): 0.027


© Olexiy Machekhin