Постаті:
Естер
Эстер, толкинистка со стажем и любительница психологических типологий, с раннего детства была ярой поклонницей фильмов по произведениям Джейн Остин, не подозревая о том, что отражённая в них прекрасная эпоха в каком-то смысле станет её собственным будущим...
Читати далі
 Форум 
   


~ Головна ~

Обличчя Студії

Випускники

Заняття

Події

Бібліотека

"XIX" Digest

Каталог танців

Галерея

Форум

FaceBook

Instagram

YouTube

Костюмерна

Контакт:
Оксана:
(Літеня)
+380 50 5751002

Юлія:
(Мінако)
+380 93 1512280

Тетяна:
+380 63 2034817
Початок Відповісти Статистика Пошук Опитування   Користувачі
Зараз на сайті:
Гостей - 2; Зареєстрованих - 0

Найбільша кількість відвідувачів: 11
[22 Лют 2024 21:39:58]:Гостей - 11 / Зареєстрованих - 0
Форум olddance.org Технічні питання
. 1 . 2 . 3 . 4 . >>

Технічні питання

Автор Повідомлення
Harold

Дата 11 Січ 2007 23:43:35

На сайт http://olddance.ru переноситься частина форуму з сайта http://pereplut.net (http://bal.pereplut.net)
Всі налаштування і паролі зберігаються. Зберігаються і аватарки, які було введено через форум http://pereplut.net


.
Linda

Дата 15 Січ 2007 01:37:40

а что нужно сделать с аватаркой, чтобы она уменьшилась до 10 Кб?? Ничего у меня не выходит..


Пошли мне боже хорошего танцора! И убери его с глаз моих, как только танец кончится!
(Шекспир "Много шума из ничего")
Harold

Дата 15 Січ 2007 01:57:21

Цитата. Linda:
а что нужно сделать с аватаркой, чтобы она уменьшилась до 10 Кб?? Ничего у меня не выходит..

Зменьшити кількість кольорів.
Давай мені - я зроблю.


.
Harold

Дата 15 Січ 2007 02:04:53

Гм, а я збільшив межу Тепер можна 20 кб.


.
Lyudmila

Дата 21 Лют 2007 19:58:25

Гарольд, вопросы по работе форума:
1. Можно ли на форуме создать функцию "личное сообщение"?
2. Возможно ли (такая настройка есть на других форумах и это делает общение на форуме удобнее), чтобы появлялось сообщение типа: "Сейчас этот форум читают..." - и список зарегистрированных пользователей.
3. Как прикрепить аватару?
Спасибо.
Harold

Дата 21 Лют 2007 20:13:48

1. Зараз ні. Принаймні безкоштовно. Я можу запрограмувати з часом функцію e-mail через форум, якщо треба.
2. Пошукаю, щось було таке.
3. http://olddance.org/forum/index.php?action=prefs


.
Lyudmila

Дата 21 Лют 2007 20:19:38

Гарольд, спасибо за быстрый ответ
Harold

Дата 12 Квіт 2007 12:45:58

Переробив форму відповіді на форумі.
Тепер кнопки b i u s img вставляють теґ в середину тексту (при першому кліку - відкриваючий, при другому - закриваючий), або одразу два теґи на початку і в кінці виділеного фрагменту.


.
Harold

Дата 15 Жовт 2007 09:01:55

Проблеми в роботі форуму спричинені вірусом.
Сьогодні намагатимусь все виправити.


.
Linda

Дата 26 Вер 2008 23:39:55

Если кому-то придет в голову смотреть фотографии студии по ссылкам на главной странице сайта, и он или она нажмет на цифру 5 под Highland games, то сможет насладиться видами европейских городов с Элли на их фоне или без неё.


Пошли мне боже хорошего танцора! И убери его с глаз моих, как только танец кончится!
(Шекспир "Много шума из ничего")
Harold

Дата 26 Вер 2008 23:40:55

Біда з цими динамічними посиланнями.
Дякую, завтра виправлю.


.
Linda

Дата 23 Лист 2008 18:50:17 Виправив: Linda

Harold
У нас на форуме Fedor, Ginger, Myshenja имеют статус "Друг" - надо бы повысить их в звании


Пошли мне боже хорошего танцора! И убери его с глаз моих, как только танец кончится!
(Шекспир "Много шума из ничего")
Anny_Rua

Дата 23 Лист 2008 19:30:53

Harold
Цитата. Linda:
имеют статус "Друг" - надо бы повысить их в звании

и свежепоявившуюся Наташу тоже


главная злыдня форума
*модератор*
Linda

Дата 23 Лист 2008 23:13:15

да-да. И еще был(а) некто pixie, но я так и не поняла, кто это.


Пошли мне боже хорошего танцора! И убери его с глаз моих, как только танец кончится!
(Шекспир "Много шума из ничего")
Orange

Дата 23 Лист 2008 23:50:06

Цитата. Linda:
да-да. И еще был(а) некто pixie, но я так и не поняла, кто это.

А разве это не лугнассадовская Пикси? Я думала, что это она.


"Это был сумасшедший итальянец"(с) Фабио Моллика
Linda

Дата 23 Лист 2008 23:59:19

Orange
Я тоже про неё подумала, конечно, но прямого подтверждения этому нет.


Пошли мне боже хорошего танцора! И убери его с глаз моих, как только танец кончится!
(Шекспир "Много шума из ничего")
Harold

Дата 8 Січ 2009 16:42:30

Із останніх форумних новин:

1. Я з подивом виявив глюк, через який форум Внутрішні обговорення La Rêverie залишався відкритим для всіх охочих.
Насправді він планувався як закритий форум для користувачів зі статусом la rêveuse і le rêveur, хоча нові теми і транслюватимуться в потік і на першу сторінку сайту.

Цей глюк я виправив і одразу з'явились проблеми з доступом у тих, хто з тої чи іншої причини ще не включений в список форумних реверійців, а в закритому форумі виявились теми, призначені для широкого загалу.

Зараз форум знову відкритий, але тему про Зоряний пил я переніс у відкритий форум «Наші проекти».

2. На форумі створено закритий підфорум «Адміністративний форум». Доступ до тем цього форуму відкритий для користувачів: Ліза, Лінда, Алсвід, Гарольд і Люда.

Неважко здогадатись про його призначення — цей форум створено для Лізи, Алсвіда і Лінди, яка встигла приєднатись до них в останні дні минулого року, яко додатковий спосіб комунікації. Головна функція гілки — обговорення технічних питань роботи студії, таких як хто залу відкриє, хто гроші куди понесе, які танці розглянути. Тут же можуть відбуватися розбори польотів і залагодження невідворотних конфліктів. Разом з тим я сподіваюсь (і по можливості прослідкую) що питання, які стосуються всіх членів Студії, обговорюватимуться у відкритих для всіх реверійців гілках.

Такі закриті форуми для довільних груп користувачів я легко можу створювати за виявленням бажання.

Ще раз хочу нагадати сказане на останньому занятті і оголошене протягом усієї осені: з Нового року ми з Людою відсторонилися від керівництва студією la Rêverie. Зараз роботою Студії опікуються Ліза, Лінда і Алсвід. Я сподіваюсь, а вони, певно, розраховують на підтримку інших реверійців у цій непростій справі.


.
Митрик

Дата 10 Січ 2009 12:28:39 Виправив: Митрик

2Harold:Чому мій аккаунт видаляєтся вже 2-й раз?Що це за баг?
Harold

Дата 10 Січ 2009 12:37:49

Для боротьби з прихованою рекламою, коли користувачі реєструються лише для того, щоб пошукові сервери проіндексували рекламну інформацію в їх профілі, раз на місяць-два знищуються всі користувачі, які не зробили на форумі жодного повідомлення. Зазвичай таких набирається кілька десятків на день і видаляються вони гамузом, так що вишукувати хто з них бот, а хто ні просто нема можливості.
Вітаю тебе з першим повідомленням, тепер твій акаунт житиме.


.
Linda

Дата 11 Січ 2009 00:57:43

а если он не только будет жить, но и превратится в le rêveur...
Но вообще то, что ты объяснил, ответило на вопрос, почему мне периодически жалуются реверийцы, что их форум не узнаёт. Нужно это где-то написать на видном месте, Гарольд. Не все писатели, есть и просто читатели.


Пошли мне боже хорошего танцора! И убери его с глаз моих, как только танец кончится!
(Шекспир "Много шума из ничего")
. 1 . 2 . 3 . 4 . >>

Ваша відповідь

                  Відмінити

Перед відправленням "нелатинського" тексту перевірте кодування броузера!
» Логін » Пароль
 

Нове на сайті
olddance.org
Сезон 2020-2021 в розділі Події
Оновлено: 21.01.2021
Літні заняття в розділі Події
Оновлено: 25.06.2020
Вихід з карантину в розділі Події
Оновлено: 01.06.2020
День безчасся в розділі Події
Оновлено: 11.01.2020
Салон "Венские сплетни" в розділі Події
Оновлено: 11.01.2020
14 декабря -В ожидании Филеаса Фогга в розділі Події
Оновлено: 23.11.2019
Заняття у новому сезоні в розділі Події
Оновлено: 29.08.2019
Юля (Ледi Мiдлтон) в розділі Обличчя Студії
Оновлено: 15.08.2019

Час завантаження сторінки (сек.): 0.086


© Olexiy Machekhin